Trend (DALGA) İndikatörü

TREND (DALGA) İNDİKATÖRÜ

MetaTrader 4 (MT4) Trend (Dalga) İndikatörü grafiğinizdeki bitmiş dalgaları siyah ve devam eden dalgaları kırmızı renk ile otomatik çizer. Trend (Dalga) İndikatörü ile grafiklerinizdeki Elliott dalgalarını, Harmonik formasyonlarını, klasik grafik formasyonlarını kolayca görebileceksiniz.

YAZILIM BİLGİLERİ

İNDİKATÖR AYARLARI

Siz nerdeyseniz Trend (Dalga) İndikatörü orada

ALARM VE BİLDİRİMLER

MT4 Trend (Dalga) indikatörünün kullanıcılar tarafından en çok sevilen özelliği; bilgisayar ekranınızda pop-up olarak ve/veya MetaTrader 4 yüklü akıllı telefonunuza bildirim olarak seçmiş olduğunuz dilde gönderilen alarm özelliğidir. Gönderilen alarmlar;

  • Yükselen trend başlarken
  • Alçalan trend başlarken
BİLDİRİMLER

TREND (DALGA) İNDİKATÖRÜ STRATEJİLERİ

TREND (DALGA) İNDİKATÖRÜNÜ NASIL KULLANABİLİRİZ?

ELLIOTT DALGA ANALİZLERİNİZDE

MetaTrader4 (MT4) Trend (Dalga) İndikatörü size Elliott dalgalarını ve düzeltmelerini etiketlemenizde yardımcı olacaktır.

HARMONİK FORMASYONLARI

MetaTrader4 (MT4) Trend (Dalga) İndikatörü ile Harmonik formasyonları analizlerinizde, X | A | B | C | D noktalarını kolayca bulabileceksiniz.

OMUZ BAŞ OMUZ FORMASYONU

Omuz Baş Omuz (OBO) ve Ters Omuz Baş Omuz (TOBO) formasyonlarını MetaTrader 4 (MT4) Trend (Dalga) İndikatörü ile kolayca tespit edebilirsiniz.

AB=CD FORMASYONU

AB=CD Elliott dalgalarında veya Harmonik Formasyonlarında veya Klasik Grafik formasyonlarında sık sık karşımıza çıkan, belkide en çok kullanılan grafik formasyonudur. MetaTrader 4 ( MT4) Trend (Dalga) İndikatörü ile AB=CD formasyonunda bulunan A | B | C | D noktalarını kolayca belirleyebilirsiniz.

TAKOZ FORMASYONU

Birçok yatırımcı tarafından trend devam ve trend dönüş formasyonu olarak kullanılan Takoz formasyonlarını grafiklerinizde MetaTrader 4 (MT4) Trend (Dalga) İndikatörünün yardımıyla çok rahat bulabilirsiniz.

POZİTİF VE NEGATİF UYUMSUZLUK

MetaTrader 4 (MT4) Trend (Dalga) İndikatörü, uyusmuzluklarda hangi 2 tepeye veya hangi 2 dibe bakmanız konusunda size yardımcı olacaktır.

ÜÇGEN FORMASYONU

Trend devam ve trend dönüş formasyonu olarak sık sık karşımıza çıkan Üçgen formasyonlarında, dalgaların MetaTrader 4 (MT4) Trend (Dalga) İndikatörü ile kolayca ortaya çıktığını göreceksiniz.

ÇİFT TEPE – ÇİFT DİP FORMASYONU

MetaTrader 4 (MT4) Trend (Dalga) İndikatörü çift tepe ve çift dip ile trend dönüş noktalarını rahatça bulabilirsiniz.

2618 FORMASYONU

2618 formasyonu, Teknik analistler tarafından trend devam formasyonu olarak kullanılmakta olup, MetaTrader 4 (MT4) Trend (Dalga) İndikatörü ile 2618 formasyonu kolayca tespit edilecektir.

DESTEK & DİRENÇ KANALLARI VE DÖNÜŞÜMLERİ

Destek ve Direnç, tüm yatırımcıların öğrenmesi gereken ilk teknik analiz yöntemidir. MetaTrader 4 (MT4) Trend (Dalga) İndikatörü ile destek ve direnç bölgelerinizi rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

LIBRA FORMASYONU

Trend devam formasyonu olarak kullanılan Libra formasyonunu MetaTrader 4 (MT4) Trend (Dalga) İndikatörü ile rahatlıkla görebilirsiniz.

DESTEK & DİRENÇ ÇİZGİLERİ VE DÖNÜŞÜMLERİ

MetaTrader 4 (MT4) Trend (Dalga) İndikatörü ile destek ve direnç çizgilerini nereden çizeceğinizi rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

DİKDÖRTGEN FORMASYONU

Trend devam ve trend dönüş formasyonu olarak sık sık karşımıza çıkan Dikdörtgen formasyonlarının MetaTrader 4 (MT4) Trend (Dalga) İndikatörü ile kolayca ortaya çıktığını göreceksiniz.

ABONE OLUN

ABONELİK BÜLTENİ

    * Hiçbir zaman gereksiz e-Posta atmayacağız.